icon

Xenia - Xbox 360 Emulator

2020.06.23(D3D12) için
Windows

2.8

4

Xbox 360 emülatörlerinin geleceği

348.2k

Bu uygulamayı oyla

Xenia, bir Xbox 360 emülatörüdür. Herkesin erişebileceği, bitmiş bir ürün olmasa bile oldukça ilgi çekici bir proje olabilecek bir şeyin ön hazırlıklarıdır. Bir kaç kelimeyle anlatmak gerekirse: oyunları benzetmek için kullanabilirsiniz, ancak oldukça kompleks bir süreçtir.

Başlangıç seviyesindekiler için Windows 8.1 ya da daha üst sürümünü çalıştırıyor olmaları gerekir, çünkü araç Windows 7 (ya da daha eski işletim sistemleri ) ile uyumlu değildir. Bu kısıtlamanın yanı sıra, emülatörü çalıştırmak için kurulu Microsoft Visual Studio 2015 and Python 2.7'ye sahip olmanız gerekir.

Hepimiz aynı dilden konuştuğumuza göre, Xenia'nın sürekli gelişmekte olan bir emülatör olduğunu söyleyebiliriz. Bazı oyunlar düzgün bir şekilde benzetilebilmesine rağmen (internet sitesi uyumlu olanları listeler), oyunların çoğunluğu çalışmaz.

Xenia Emulator ilgi çekici bir projedir çünkü bir gün tamamen işlevsel olabilecek ilk Xbox 360 emülatörü olacağı bir gerçektir. Ancak, bir video oyununu çalıştırmak için yeterince güçlü olan bir bilgisayara sahip olmanız gerekir.
Gereksinimler

Xenia kullanmak için Microsoft Visual Studio and Phython 2.7'nin kurulu olması gerekir.

X